Archiv

2017/2018

PYTHAGORIÁDA 5.

Výsledková listina Pythagoriáda 5.tř. ZŠ

 

PYTHAGORIÁDA 6.-8.

Výsledková listina Pythagoriáda 6.-8.tř. ZŠ

 

POHÁR ROZHLASU

Výsledková listina PR 2018

 

STŘEDOČESKÝ TANEČNÍ POHÁR 2018

Výsledková listina STP 2018

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z 6,7,8

Výsledková listina MaO Z 6,7,8

 

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA E, F

Výsledková listina FyO E,F

 

MATEMATICKÝ KLOKAN

Výsledková listina Matematický klokan 2018

 

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - KATEGORIE D

Výsledková listina ZeO D

 

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - KATEGORIE A, B, C

Výsledková listina ZeO A,B,C

 

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - KATEGORIE III.A

Výsledková listina AJ III.A

 

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - KATEGORIE II.A, II.B

Výsledková listina AJ II.A, II.B

 

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - KATEGORIE I.

Výsledková listina ČJ I.

 

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - KATEGORIE II.

Výsledková listina ČJ II.

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z5, Z9

VL MaO Z5, Z9

 

SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE - KATEGORIE III.A

výsledková listina NJ III.A

 

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

výsledková listina DěO

 

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - KATEGORIE I.A, I.B

Výsledková listina AJ I.A, I.B

 

FLORBAL III. MLADŠÍ ŽÁCI

výsledková listina

 

FLORBAL III. MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

výsledková listina

 

2016/2017

PYTHAGORIÁDA 6.,7.,8. TŘ.

Výsledková listina - OK Pytgahoriáda - 6., 7., 8. třída

 

PYTHAGORIÁDA 5. TŘÍDA

Výsledková listina - OK Pytgahoriáda - 5. třída

 

STŘEDOČESKÝ TANEČNÍ POHÁR

Výsleková listina oblastního kola Středočeského tanečního poháru - Hořovice - 2017

 

VYBÍJENÁ II.A (OKRESNÍ KOLO)

Výsledková listina okresního kola Vybíjené II.A - 2017

 

VYBÍJENÁ II.A (OBLAST - BEROUN)

Výsledková listina Vybíjená IIA - oblastní kolo Beroun 2017

 

VYBÍJENÁ II.A (OBLAST - HOŘOVICE)

Výsledková listina Vybíjená II.A - oblastní kolo Hořovice 2017

 

VYBÍJENÁ II.A (OBLAST - KR. DVŮR)

Výsledková listina Vybíjená II.A - oblastní kolo Králův Dvůr 2017

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z6,7,8

Výsledková listina Matematická olympiáda OK - 6., 7., 8. třída - 2017

 

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA E,F

Výsledková listina OK Fyzikální olympiády - kategorie E, F - 2017

 

MATEMATICKÝ KLOKAN

Statistika Matematického klokana - okres Beroun - 2017

 

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK Zeměpisné olympiády - Kategorie A, B, C, D - 2017

 

OLYMPIÁDA Z AJ II.A A II.B

Výselková listina OK Olympiády v anglickém jazyce - kategorie II.A, II.B - 2017

 

OLYMPIÁDA V AJ III.A

Výselková listina OK Olympiády v anglickém jazyce - kategorie III.A - 2017

 

OLYMPIÁDA Z AJ I.A

Výselková listina OK Olympiády v anglickém jazyce - kategorie I.A - 2017

 

OLYMPIÁDA V ČJ II. SŠ

Výselková listina OK Olympiády v českém jazyce - kategorie II. SŠ - 2017

 

OLYMPIÁDA V ČJ I. ZŠ

Výselková listina OK Olympiády v českém jazyce - kategorie I. ZŠ - 2017

 

OLYMPIÁDA Z NJ III. A

Výselková listina OK Olympiády v německém jazyce - kategorie III.A - 2017

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z5

Výsledková listina Matematická olympiáda OK - 5. třída - 2017

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA Z9

Výseldková listina Matematická olympiáda - 9. ročník - 2017

 

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK - Dějepisná oympiáda - 2017

 

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Statistika Prřírodovědný klokan - okres Beroun - 2017

 

2015/2016

8.ROČNÍK STŘEDOČESKÉHO TANEČNÍHO POHÁRU 2016 - OBLASTNÍ KOLO

Výsledková listina oblastního kola Středočeského tanečního poháru - Hořovice - 2016

 
 


Příspěvková organizace města Hořovice

Bankovní spojení: 35 -7041020237 / 0100
IČ: 75085071
DIČ: CZ75085071


Středisko volného času - DOMEČEK HOŘOVICE
Větrná 869, 268 01 Hořovice

Telefon / fax: 311 512 223
Ekonomický úsek: 311 532 518