6. ročník S čelovkou Dražovkou

Rok: 2023/2024
Kde: Dražovka - ul. Lesní (u závory)
Počet účastníků:189
Hodnocení:

Sobotní S čelovkou Dražovkou , 76 účastníků závodu - v kategoriích děti a dorost a 113 dospělých závodníků. Video: Michal Flash, výsledkové listiny - děti, celkové, kategorie, muži/ženy a taky krásné shrnutí celého běžeckého podvečera od Petra Butzkeho najdete na www.brdskypohar.cz . Gratulujeme! Děkujeme za hojnou účast všem běžcům i fanouškům, všem, kteří s přípravou akce pomáhali a Jiřině Kaiserové a Karlu Nekolnému za duchapřítomnou pomoc, když bylo potřeba . https://youtu.be/f5ooFLQj4-o

 

NOC A DEN V SVČ - Přespáčko na na zámku

Rok: 2023/2024
Kde: Starý zámek Hořovice, Vrbnovská 28
Počet účastníků:22
Hodnocení:

O pololetních prázdninách od čtvrtka do pátku proběhla akce Noc a den v SVČ - PŘESPÁČKO NA ZÁMKU , která byla součástí celostátní akce. Ve čtvrtek si 16 dětí užilo dobrodružný večer s bojovkou a filmem Hotel Transylvánie a na druhý společný den se všichni vyspali do růžova. V pátek se k nám přidalo dalších 6 dětí. Dopoledne jsme si vyrobili lapače snů a namalovali si hrníčky. Odpoledne se hrály hry na prostorovou představivost a malování podle světových stran. Děkujeme za hojnou účast a za pohodové prázdninové dny.

 

NOC A DEN V SVČ VÝZO-PÁRTY-ŠOU

Rok: 2023/2024
Kde: Domeček Vrbnovská 1138
Počet účastníků:20
Hodnocení:

O pololetních prázdninách v pátek proběhla v Domečku Hořovice akce VÝZO PÁRTY-ŠOU, která byla součástí celostátní akce NOC A DEN v SVČ. 20 přihlášených dětí společně s Tomášem a Katkou zažilo společnou oslavu pololetního vysvědčení, Den v Domečku. Tvořilo se, hrál se turnaj v TURBO PRŠÍ, zahráli jsme si spoustu dalších her a soutěží, upekli muffiny a vyráběli ovocné špízy, losovali BINGO a na závěr si užili správnou pololetní kinderpárty. Byl to prostě príma den jak se patří.

 

ZIMNÍ EXPEDICE REJDICE 2017 - LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ V ČECHÁCH

Rok: 2016/2017
Kde: Rejdice
Počet účastníků:40
Hodnocení:

Jarní prázdniny děti strávily na horách v Rejdicích. Na snowboardu, na lyžích i kluzácích jsme si všichni  společně užívali sněhu. :D sedačkovou lanovku zvládli všichni účastníci a společné večery při deskových hrách i diskotékách byly velká legrace :) Předáváním odměn jsme výpravu do hor museli ukončit a těšíme se na Vás příští rok znovu :)

 

Dětský karneval Hořovice

Rok: 2015/2016
Kde: Společenský dům Hořovice
Počet účastníků:559
Hodnocení:

Dětský karneval proběhl v sále Společenského domu Hořovice v sobotu 13.února 2016. Na sále tančila spousta princezen, kovbojů, zvířátek a dalších pohádkových postaviček, malovalo se na obličej a soutěžilo s D.J. Karlem Moravcem. A někteří vyhráli v tombole i dort...heč :-) !